استفاده از ظرفیت رسانه ها و مطبوعات در تبریز ۲۰۱۸

[ad_1]

استفاده از ظرفیت رسانه ها و مطبوعات در تبریز ۲۰۱۸

مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه رسانه چشم بیدار افکار عمومی و جامعه است و نباید از رسانه غفلت کرد، گفت: ۳۲۲ رسانه و مطبوعات داریم که میتوانیم از این ظرفیت در تبریز ۲۰۱۸ استفاده کنیم

به گزارش دیار آذربایجان ، محمد محمد پور عصر امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی ستاد تبریز ۲۰۱۸، با اشاره به اینکه تمامی کارگروه‌ها باید با مطبوعات و رسانه‌ها نشست‌های مشترک داشته باشند، اظهار داشت: رسانه چشم بیدار افکار عمومی و جامعه است و نباید از رسانه غفلت کرد.

وی درخصوص برگزاری نشست با رسانه‌ها، اذعان داشت: باید با رسانه‌ها نشست‌های مختلف برگزار کنیم و انتقادات آنها را در مورد تبریز ۲۰۱۸ بشنویم ولی هنوز از این ظرفیت غفلت کرده‌ایم.

محمدپور با بیان اینکه رسانه اگر به موقع شکایت نکند، ما خود ضربه می خوریم، خاطرنشان کرد: شهرداری اینقدر زحمت کشیده و زحمت های زیادی هم خواهد کشید، چرا از انتقاد رسانه ها شاکی هستیم.

مدیرکل فرهنگ و  ارشاد آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ۳۲۲ رسانه و مطبوعات داریم که میتوانیم از این ظرفیت در تبریز ۲۰۱۸ استفاده کنیم، افزود: قبل از اینکه مسئولان تهران از ما انتقاد کنند، بگذاریم رسانه‌ها از ما انتقاد کنند.

انتهای خبر /

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *