برای میزبانی هرچه بهتر رویداد “تبریز ۲۰۱۸” نباید منتظر دیگران بود

[ad_1]

برای میزبانی هرچه بهتر رویداد “تبریز ۲۰۱۸” نباید منتظر دیگران بود

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه برای میزبانی هرچه بهتر رویداد تبریز۲۰۱۸ نباید منتظر دیگران بود، گفت: «کَس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من!!».

به گزارش دیار آذربایجان ، محمد صادق پور مهدی عصر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی ستاد تبریز ۲۰۱۸ که در تالار عمارت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه باید تمامی طرح‌های تبریز۲۰۱۸ به‌روی کاغذ و زمان‌بندی شده ارائه شود، اظهار کرد: در تقویم این رویداد باید مشخص شود که چه اقداماتی صورت گرفته و چه اقداماتی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه “نباید برای شروع رویداد گردشگری تبریز منتظر اعتبارات باشیم” افزود: باید نهادها از منابع داخلی استفاده کرده و شهرداری هم که اصل بار مسئولیت بر دوش آن است اعتبارات خود را به این سمت هدایت کند و گزارش عملیاتی‌تر ارائه دهد.

وی با اظهار اینکه باید در فرصت باقی‌مانده نورپردازی‌های خیابانی برای تقویت زیبایی‌های بصری تبریز افزایش یابد، گفت: ورودی‌ها و خیابان‌های اصلی برای اینکه زیبایی‌های شبانه تبریز بیشتر به گردشگران نشان داده شود، نورپردازی شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه “استان ما ظرفیت‌های فراوانی در حوزه گردشگری دارد” ابراز داشت: ما می‌توانیم رسانه‌ها را پای کار بیاوریم تا رویداد تبریز ۲۰۱۸ مردمی‌تر برگزار شود. 

وی با تذکر اینکه “باید همراه با انتقادات رسانه‌ها، به تبیین ظرفیت‌های مثبت استان هم بپردازیم” گفت: نباید مدیری را که در استان وارد کار کردن شده دلسرد کرد، ایرادات را تذکر دهیم ولی تخریبشان نکنیم.

پورمهدی با اعلام اینکه “در اطلاع‌رسانی ضعف داریم” اضافه کرد: شهرداری در حوزه عمرانی و تبریز ۲۰۱۸ زحمات زیادی کشیده ولی زحمات شهرداری به‌خوبی منعکس نمی‌شود.

وی با اشاره به گلایه شهردار تبریز مبنی بر افزایش انتقادات رسانه‌ای با افزایش حجم اقدامات عمرانی و گردشگری برای ۲۰۱۸ گفت: همه مدیران در اتاق شیشه‌ای نشسته‌ایم، لذا باید فضا را باز کنیم تا رسانه‌ها ایرادات ما را به ما اطلاع داده و از این ظرفیت برای مدیریت استفاده کنیم. رسانه‌ها هم باید در راستای تقویت تبریز ۲۰۱۸ قدم بردارند، ضمن اینکه انتقادات منصفانه هم مطرح شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه برای میزبانی هرچه بهتر رویداد تبریز ۲۰۱۸ نباید منتظر دیگران بود، گفت: «کَس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من!!». باید برای تبریز ۲۰۱۸ خود ما پای کار باشیم و به باور برسیم، غریبه‌ها برای این موضوع کاری نخواهند کرد. چه‌بسا شهرهای دیگر کشور آرزوی گرفتن این رویداد را داشتند بنابراین باید همه دست به دست هم دهیم تا این رویداد را به‌خوبی برگزار کنیم.

وی اظهار کرد: باید دستگاه‌های ملی را هم به میدان بیاوریم و از ظرفیت بودجه‌های ملی برای تبریز استفاده کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *