هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی مرند و جلفا برگزار می شود

[ad_1]

هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی مرند و جلفا برگزار می شود

محمدرضا شیخ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند از آغاز انتخابات هفتمین دوره نظام پزشکی مرند و جلفا همزمان با سراسر کشورخبر داد.

به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، دکتر محمدرضا شیخ با اشاره به برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در شهرستان های مرند و جلفا  گفت : این انتخابات روز جمعه ۳۰ تیرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

رئیس هیئت اجرائی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی مرند و جلفا در ادامه افزود : این انتخابات در شش گروه پزشکان ، دندان پزشکان ، داروسازان ، علوم آزمایشگاهی ، ماماها و لیسانسیه های پروانه دار برگزار می شود .

شیخ خاطر نشان کرد : انتخابات حوزه مرند و جلفا در محل شبکه بهداشت و درمان مرند واقع در خیابان طالقانی میدان امام حسین (ع) روبروی ترمینال  سالن مرکز بهداشت  از ساعت  ۸الی ۲۰ برگزار خواهد شد .

براساس این گزارش ، این انتخابات برای اولین بار به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میشود  که انتخابات غیر حضوری از طریق مراجعه به سامانهwww.entekhabat.behdasht.gov.ir  امکان پذیر بوده و انتخابات حضوری در محل شبکه بهداشت خواهد بود که در مراجعه حضوری به همراه داشتن کارت نظام پزشکی و یا مدرک معتبر دال بر اشتغال در حرفه مربوطه در حوزه مرند و جلفا موجب تسریع در روند احراز هویت و اخذ رای خواهد بود .

انتهای خبر /

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *