۱۸ درصد اقتصاد کشور به صنعت و معدن وابسته است

[ad_1]

۱۸ درصد اقتصاد کشور به صنعت و معدن وابسته است

تبریز – نماینده ولی فقیه در آذربایجان ‌شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ۱۸ درصد اقتصاد کشور به صنعت و معدن وابسته است.

به گزارش دیار آذربایجان ، حجت الاسلام محمد علی آل‌هاشم عصر چهارشنبه در همایش روز صنعت و معدن در تبریز ابراز داشت: بیشترین سهم اشتغال در کشور مربوط به بخش صنعت و معدن است و برای همین باید از این بخش حمایت شود.

وی سپس با بیان اینکه مسائل اقتصادی یکی از دغدغه‌های اساسی برای برون رفت از وضعیت نابسامان اقتصادی است، گفت: اقتصاد مقاومتی کارآمدترین راهبرد برای حل مشکلات اقتصادی در کشور است.

آل هاشم با بیان اینکه امروزه کشور ما در وضیعتی قرار گرفته که به اقتصاد مقاومتی در برابر توطئه‌ های دشمنان نیاز دارد، ادامه داد: اقتصاد پویا برای یک کشور در شرایط فشار و تحریم‌ های سنگین بستری برای رشد و شکوفایی و کاهش آسیب ‌پذیری را فراهم می ‌کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه با اقتصاد مقاومتی می ‌توان رکود را از بین برد، گفت: رفع مشکلات مالی در صنعت و فراهم آوردن زمینه دسترسی به فناوری ‌های نوین ضروری است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه بخش صنعت می‌ تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند، اظهار داشت: یکی از مهمترین معضلات کشور اشتغال نیروی کار است که باید مسئولان فکری برای ایجاد فرصت های شغلی در کشور کنند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *